the power mew mew
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

the power mew mew

Acesta este forumul THE POWER MeW MeW...se pot inscrie persoane de diferite varste...
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ranguri Mew-Mew

In jos 
AutorMesaj
IcHiGo ZoEy
S.A.P
IcHiGo ZoEy


Mesaje : 35
Data de înscriere : 13/04/2008
Varsta : 28
Localizare : JaPoNiA,ToKyO

Ranguri Mew-Mew Empty
MesajSubiect: Ranguri Mew-Mew   Ranguri Mew-Mew Icon_minitimeLun Apr 21, 2008 11:58 am

Deci,cum spune titlul acestea sunt rangurile de pe acest forum(m-am gandit pt ca,pe alte forumuri userii tot intreaba care sunt rangurile,sa le postez aici):

1.)OM - cei ce isi aleg ca nume de utilizator un personaj normal (fara puteri magice)
2.)Power MeW MeW - cei ce isi aleg ca nume de utilizator unul din personajele principale (Ichigo ,Corina ,Luttuce ,Kikki sau Renee)
3.)Sef - va fii un singur sef, pentru lumea oamnenilor; (va primi permisiuni de a modera anumite sectiuni)
4.)Power-Raw-Neg - membrii cei care isi aleg un personaj negativ(cum ar fi Kisshu)
5.)Moderator - unul dintre moderatorii forumului (cei care ma pot ajuta cu forumul si vor avea de indeplinit anumite sarcini)
6.)Sef Al Puterii (el va conduce puterile celorlalti/va spune cand au putina energie,etc)
Va aparea la rang pe scurt, S.A.P.
7.)Administrator al forumului

Dupa cum observati, sunt toate ranguri speciale[nu le primiti in functie de nr vostru de posturi].M-am gandit ca daca le pun astfel imi va fi mai usor[de obicei le schimb numarul de posturi la care puteti ajunge rangul X].:)
Sus In jos
https://thepowermewmew.forumgratuit.ro
 
Ranguri Mew-Mew
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
the power mew mew :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: